Experiences & Reviews:

Allianz Polska

Allianz jest obecny na polskim rynku od 1997 roku.

4.22 out of 5
224 Reviews
Contact information
Allianz Polska jest dziś jedną z najszybciej rozwijających się grup w sektorze ubezpieczeniowo-finansowym świadczącą kompleksowe usługi blisko 1,4 milionom klientów indywidualnych i korporacyjnych. Składki z ubezpieczeń w Grupie Allianz Polska...
Contact information

4.09 out of 5
116 Reviews
224 Reviews
Recommendation
Szybkość działania to zdecydowany wyróżnik.
Recommendation
Super szybko i bezproblemowo!!!!!
Recommendation
Liczlem, że naprawa bedzie wykonana tydzień wcześniej hu
Ok.
1.50 out of 5
Fair
Zaniżona wycena samochodu po szkodzie całkowitej.
4.67 out of 5
Recommendation
Wszystko ok bez problemu. Uwag brak. Pozdrawiam serdecznie i dziękuję.
Recommendation
Wszystko odbyło się profesjonalnie i zgodnie z uzyskiwanymi informacjami od ajenki prowadzącej.
1.00 out of 5
Poor
po zgloszonej szkodzie nie podjeli zadnych działań - wystarczylby telefon z instrukcja co dalej. Na sile rozbita 1 szkoda na 2 aby byly pozniej zwyzki i 2x wiecej papierkowwj roboty.
Allianz Polska Comment from Allianz Polska:
Dziękujemy za ocenę. Przykro nam, że miał Pan negatywne doświadczenia związane z likwidacją szkody. Poważnie weźmiemy pod uwagę Pana opinię tak, aby w przyszłości podobne sytuacje się nie zdarzały.
Excellent
Likwidacja szkody ( wymiana przedniej szyby )odbyła się bez większych przeszkód. Jedyne moje zastrzeżenie dotyczy utraty zniżki za bezwypadkową jazdę pomimo tego że szyba była ubezpieczona osobno. W efekcie końcowym zniżka w Waszym Towarzystwie mi nie przepadła ale widnieje na moim profilu co powoduje utratę zniżki gdybym chciał ubezpieczyć auto w innym Towarzystwie Ubezpieczeniowym.
Bardzo sprawna obsluga
3.25 out of 5
Average
Nikt mi nie powiedział, że auto zastępcze będzie mieć klasę niższą. Uważam to za oszukiwanie klienta. Szukam innego ubezpieczyciela
3.73 out of 5
Good
Samochód zastępczy przyznawany na tzw. czas technologicznej naprawy to jakaś kpina. Samochód w warsztacie był ponad dwa tygodnie a samochód zastępczy z dużą łaską miałem przyznany na trzy dni...
Warsztat oceniam wysoko, proces likwidacji dobrze, assistance fatalnie
07/18/2018
1.50 out of 5
Fair
Szkoda wyceniona przez Allianz na 850 ,zl na podstawie zdjecia jest dwa razy za mala w stosunku do ceny naprawy podawanej przez warsztaty zlozylismy odwolanie
07/18/2018
1.00 out of 5
Poor
Nie usunięto całości szkody. Wyglądało na to, że likwidator bardziej się martwił o odpowiedni zarobek dla warsztau niż, aby rzetelnie została usunięta powstala szkoda.
07/13/2018
1.67 out of 5
Fair
Ostatnia moja naprawa w ramach Autocasco w firmie **** była bardzo nieprofesjonalnie załatwiona przez pracowników działu "Naprawa szkody". Ich opieszałość i rozbieżność w informacjach, jak również nie uznanie szkody parkingowej w całości spowoduje zakończenie mojej współpracy z Allianz.
07/12/2018
Allianz Polska Comment from Allianz Polska:
Dziękujemy za opinię. Przykro nam, że miała Pani negatywne doświadczenia związane z likwidacją szkody. Przeanalizujemy Pani sprawę pod kątem zgłoszonych przez Panią uwag.
Recommendation
Były niedociągnięcia ze strony polecanego warsztatu: nie zgłoszono uszkodzenia czujnika cofania do wymiany oraz profilowanie nadkola szpachlą nie takie jak po stronie nie uszkodzonej.
07/12/2018
4.00 out of 5
Recommendation
wszystko super poza tym ze :
1. dane kontaktowe w formularzu szkody nie byly aktulane nie dalo sie ich zmienic a konsultant o nie nie pytal.. wymagalo telefonu.
2. uzyskanie dostepu do status szkody wymagalo 4 telefonow na infolini sa nie kompetentni konusltanci... dopiero ostatni zweryfikowal czy dostep jest aktywowany....
3. czas wyslania SMS z haslem przez Pamstwa system SMS jest mega dlugi... na SMS czeka sie po pare minut... nie jest to kwestai zasiegu etc..
Recommendation
Niemal pełna satysfakcja z usługi, gdyby jeszcze agenci byli bardziej dostepni.
2.00 out of 5
Fair
Problem z zetelnym załatwieniem szkody kosztorys mocno zaniżony ,brak odpowiedzi na reklamacje będę dochodził swoich praw przed sądem
Allianz Polska Comment from Allianz Polska:
Dziękujemy za opinię. Przykro nam, że miał Pan negatywne doświadczenie związane z likwidacją szkody. Przekażemy Pana wiadomość do odpowiedniego działu, który dokładnie przeanalizuje Pana sprawę.
Recommendation
Byłam obsłużona kompetętnie i w miarę szybko, zabezpieczenia poufności utrudniają niestety dostęp, dla kogoś mało wprawnego w komputerze to może być spora bariera
Tell a friend
All reviews are the subjective opinions of those who compose and submit them.  |  The profile owner is responsible for the contents of this page  |   Profile active since 09/21/2017  |  Last update: 07/23/2018   |  Report profile
Review Guidelines  |  Quality Assurance  |  Privacy Policy  |  Legal Notice  © 2011 - 2018 Expert Systems GmbH
By using our website you agree to the use of cookies. Learn moreOK