Experiences & Reviews:

Allianz Polska

Allianz jest obecny na polskim rynku od 1997 roku.

4.29 out of 5
Good
338 Reviews
Contact information
Allianz Polska jest dziś jedną z najszybciej rozwijających się grup w sektorze ubezpieczeniowo-finansowym świadczącą kompleksowe usługi blisko 1,4 milionom klientów indywidualnych i korporacyjnych. Składki z ubezpieczeń w Grupie Allianz Polska...
Contact information

4.05 out of 5
148 Reviews
338 Reviews
Recommendation
Uzyskałam wsparcie w bardzo trudnych dla mnie chwilach po zdarzeniu do jakiego doszło w moim życiu, od osób z Allianz, do których zwracałam się bardzo wiele razy. Zawsze spotykałam się z życzliwością, chęcią pomocy i z kompetencją. Otrzymywałam wskazówki drogą telefoniczną i mailową, jak rozwiązać moją trudną sytuację oraz wywiązanie się przez Allianz ze zobowiązań. Serdecznie Państwu dziękuję.
11/15/2018
Allianz Polska Comment from Allianz Polska:
Bardzo dziękujemy za opinię. Cieszymy się, że jest Pani zadowolona z naszej obsługi.
4.88 out of 5
Recommendation
Obsluga kompetentna ,uprzejma i zgodna z oczekiwaniami .Naprawa czasowo dostosowana do źyczeń klienta.
Allianz Polska Comment from Allianz Polska:
Dziękujemy za ocenę. Cieszymy się, że jest Pani zadowolona z naszych usług.
Recommendation
Pieniążki na koncie za szkode miałam za 2 dni. Szybko i sprawnie. Polecam. Oby tak dalej
Allianz Polska Comment from Allianz Polska:
Dziękujemy za opinię. Cieszymy się, że jest Pani zadowolona z likwidacji szkody.
1.00 out of 5
Poor
Szkoda została źle skalkulowana.
Jestem bardzo niezadowolona.
Napisałam odwołanie. Nikt się nie ustosunkował.
Allianz Polska Comment from Allianz Polska:
Dziękujemy za podzielenie się opinią. Zgłoszone przez Panią uwagi przekażemy do właściwego zespołu, który zajmie się Pani sprawą i zgłoszonym odwołaniem od decyzji.
Bardzo sprawnie zlikwidowana szkoda
WSZYSTKO BYŁO NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE BARDZO DZIĘKUJĘ ZA MIŁĄ OBSŁUGĘ
Allianz Polska Comment from Allianz Polska:
Dziękujemy za ocenę. Cieszymy się, że jest Pani zadowolona z naszej obsługi.
Recommendation
Pierwszy ubezpieczyciel który jest przyjazny klientowi .
11/13/2018
Recommendation
Niestety kolejny raz musiałem skorzystać z polisy AC ale na szczęście znowu wszystko odbyło szybko i sprawnie dzięki Allianz i współpracującym z nim ASO.
11/09/2018
Allianz Polska Comment from Allianz Polska:
Dziękujemy za opinię. Cieszymy się, że jest Pan zadowolony z naszej obsługi.
Jesteście najlepsi!
Excellent
Likwidacji szkody przebiegła sprawnie, jestem zadowolona z załatwienia sprawy.
Allianz Polska Comment from Allianz Polska:
Dziękujemy za ocenę. Cieszymy się, że jest Pani zadowolona z likwidacji szkody w naszej firmie.
4.33 out of 5
Good
Jestem zadowolony
Recommendation
Po zgłoszeniu szkody zostałem poinformowany o różnych opcjach usunięcia szkody wraz z opisem skutków na składkę i ewentualną jakość użytych materiałów.
Zdecydowałem się na usunięcie z ac.
Obecnie wymieniona szyba jest oryginalna i zapewnioną jest gwarancja na usługę w *** w Warszawie.
Termin i szybkość usunięcia dogodny i dobrze zorganizowany.
11/02/2018
Recommendation
Bez problemowi stresu obsługa likwidacji szkody
11/02/2018
Allianz Polska Comment from Allianz Polska:
Dziękujemy za ocenę. Cieszymy się, że jest Pan zadowolony z likwidacji szkody AC w Allianz.
4.89 out of 5
Recommendation
polecam jesteśmy bardzo zadowoleni z obslugi
11/01/2018
Recommendation
Profesjonalna i fachową obsługa.
11/01/2018
Recommendation
Szkoda zlikwidowana szybko, jakość naprawy b. dobra - to już zasługa pracy warsztatu ale była możliwa dzięki pomyślnemu uzgodnienu kosztorysu z Allianz.
Ubezpieczenie pojazdu w Allianz już polecałem znajomym mającym różne kłopoty ubezpieczeniowe.
10/31/2018
Allianz Polska Comment from Allianz Polska:
Dziękujemy za ocenę. Cieszymy się, że jest Pan zadowolony z naszej obsługi.
Recommendation
Dawno nie spotkałem się z tak profesjonalnym podejściem do załatwienia sprawy. Ale mam wrażenie, że w Allianz to norma.
10/31/2018
Allianz Polska Comment from Allianz Polska:
Bardzo dziękujemy za ocenę. Cieszymy się, że jest Pan zadowolony z naszych usług.
Recommendation
Pięć gwiazdek za wszystko. Bez komentarza.
Super.
10/29/2018
Allianz Polska Comment from Allianz Polska:
Dziękujemy za opinię. Cieszymy się, że jest Pan zadowolony z likwidacji szkody AC.
2.81 out of 5
Average
Recommendation
Szkoda, że Allianz nie współpracuje już z serwisem *** znajdującym się w Krakowie przy ul. Jana Pawła II. Tam naprawiałam kiedyś szkodę i również z polisy Allianz i obsługa była zdecydowanie lepsza niż w serwisie w Górze Libertowskiej. W tym teraz niestety musiałam sama się interesować terminami, jedyny "pościg" i kontakt z inicjatywy serwisu był w ostatnim dniu użytkowania samochodu zastępczego. Generalnie rozumiem okres urlopowy, niemniej zamknięcie sprawy zajęło dokładnie dwa miesiące. Stłuczkę miałam 19 lipca, kiedy to wieczorem zgłosiłam szkodę w Allianz, a samochód z naprawy odebrałam 19 września, wcześniej czekając 3 tygodnie na termin na oględziny, a następnie miesiąc z okładem na oddanie auta do naprawy. Sam Allianz tak, ten serwis wybrałam tylko z uwagi na współpracę między Allianz a tym serwisem, czyli co w teorii miało mi ułatwić załatwienie szkody. Bardzo bym chciała, aby serwis przy Jana Pawła II wrócił na listę serwisów współpracujących.
10/28/2018
Allianz Polska Comment from Allianz Polska:
Dziękujemy za ocenę i podzielenie się z nami opinią na temat likwidacji szkody. Pani spostrzeżenia pozwolą nam jeszcze lepiej spojrzeć na naszą firmę z perspektywy klienta.
Wszystko profesjonalnie załatwione
10/26/2018
Tell a friend
All reviews are the subjective opinions of those who compose and submit them.  |  The profile owner is responsible for the contents of this page  |   Profile active since 09/21/2017  |  Last update: 11/16/2018   |  Report profile
Review Guidelines  |  Quality Assurance  |  Privacy Policy  |  Legal Notice  © 2011 - 2018 Expert Systems GmbH
By using our website you agree to the use of cookies. Learn moreOK