Allianz Polska

Allianz jest obecny na polskim rynku od 1997 roku.

4.32 out of 5
659 Reviews
Contact information
Allianz Polska jest dziś jedną z najszybciej rozwijających się grup w sektorze ubezpieczeniowo-finansowym świadczącą kompleksowe usługi blisko 1,4 milionom klientów indywidualnych i korporacyjnych. Składki z ubezpieczeń w Grupie Allianz Polska...

Contact information

191 Reviews

659 Reviews on ProvenExpert.com

4.32 out of 5
Recommendation
Z firma Allianz jestem związany od wielu lat i to oprócz ubezpieczenia komunikacyjnego ubezpieczam swoje nieruchomości.
Jestem zadowolony i myślę że tak pozostanie.
04/16/2020Konrad
Recommendation
wszzystko bylo zalatwione bardzo profesjonalnie dziekuje z powazaniem leh banasik
12/09/2019Lech
4.31 out of 5
Good
Polecam ze względu na możliwość naprawy w ASO na oryginalnych częściach! Niestety strasznie dłuuugi czas oczekiwania na akceptację wyceny przez warsztat.
11/04/2019Lukasz
Allianz Polska Comment from Allianz Polska:
Dziękujemy bardzo za opinię wskazanie problematycznego obszaru.
Profesjonalizm
Jeden minus - drogo
10/17/2019Edward
Allianz Polska Comment from Allianz Polska:
Dziękujemy bardzo za wysoka ocenę.
4.50 out of 5
Recommendation
Szkodę wyrządzoną mi w Rzymie a samochód miał dwa tygodnie myślałem że załatwię wszystko na miejscu i sprawa się skończy. Chodziło o wybitą szybke w drzwiach. Skończyło się na Tym że wróciłem tak do domu a reszta już poszła gładko. Tylko jeden dzień urlopu był wkó........
10/14/2019Anna
Allianz Polska Comment from Allianz Polska:
Dziękujemy za komentarz. Przykro nam, że szkoda przeszkodziła Panu w urlopie. Cieszymy się, że ostatecznie sprawa została rozwiązana pomyślnie.
4.75 out of 5
Było o.k.
10/14/2019Zbigniew
Dziękujemy za ocenę.
Recommendation
Jestem zadowolony ze współpracy z Państwem i rekomenduję ALLIANZ jako firmę przyjazną i bardzo solidną. Roman R.
10/11/2019Roman
Załatwione w 100%
10/05/2019Stanislaw
Allianz Polska Comment from Allianz Polska:
Bardzo dziękujemy za wysoką ocenę.
1.13 out of 5
Poor
Bardzo prosta sprawa trwała długo nie byłem w stanie skontaktować się z alianz i wyjaśnić tego zamieszania
10/04/2019Witold
Allianz Polska Comment from Allianz Polska:
Dziękujemy za opinię. Przykro nam,że miał Pan problemy z komunikacją z firmą. Przekazaliśmy Pana sprawę do odpowiedniego działu w celu weryfikacji.
jestem zadowolony!
10/01/2019Jaroslaw
Allianz Polska Comment from Allianz Polska:
Cieszymy się i bardzo dziękujemy za opinię!
3.50 out of 5
Recommendation
Słaba ocena za przyjazność bo już po likwidacji szkody (przebiegła w miarę sprawnie) otrzymałem pismo, którego treść nie była do końca zrozumiała. Całość szkody wyniosła x zł (faktura z warsztatu) a zgodnie z pismem Allianz przyznał odszkodowanie w kwocie x-900 zł. Tyle pismo. Ale co dalej? Mam dopłacić te 900zł? Warsztat ma oddać? Przydałoby się jakieś wyjaśnienie w tym piśmie o co tak naprawdę chodzi. A jeśli założyć że szkoda została zlikwidowana wg faktury to pojawia się pytanie po co w ogóle takie pismo.
09/30/2019Marek
Allianz Polska Comment from Allianz Polska:
Bardzo dziękujemy za komentarz i szczegółowe opisanie problemów. Przekazaliśmy Pana sprawę do odpowiedniego działu w celu wyjaśnienia. Przeanalizujemy również treść pisma, aby jego przekaz był bardziej zrozumiały.
1.00 out of 5
Poor
Została wypłacona mi gotówka za odszkodowanie bez mojej zgody. Nie zatwierdziłam nie zdążyłam się odwołać ani poprosić o rzeczoznawcę. nie Polecam
09/26/2019Anna
Allianz Polska Comment from Allianz Polska:
Dziękujemy za opinię. Przykro nam, że szkoda nie została zlikwidowana zgodnie z Pani oczekiwaniami. Przekazaliśmy Pani sprawę do odpowiedniego departamentu w celu weryfikacji.
Fachowo i rzeczowo
Minus za samochód zastępczy, powinien być na cały okres naprawy
09/26/2019Andrzej
Allianz Polska Comment from Allianz Polska:
Dziękujemy bardzo za wysoką ocenę i wskazanie obszaru do poprawy.
Szkoda załatwiona bez problemu
09/26/2019Pawel
Dziękujemy.
Wszystko przebiegło sprawnie
09/26/2019Bartlomiej
Dziękujemy za ocenę.
Recommendation
Wszystko przebiegło bezproblemowo i w jasny i czytelny sposòb
09/26/2019Marcin
Allianz Polska Comment from Allianz Polska:
Bardzo dziękujemy za pozytywna opinię.
Recommendation
Miałem do czynienia z wieloma ubezpieczycielami i doświadczenia z Allianz są najlepsze. Ubezpieczam mieszkanie i samochód, mając pewność że w przypadku szkody wszystko zostanie załatwione sprawnie i uczciwie. Najtańsi ubezpieczyciele z porównywarek są w rzeczywistości najdrożsi, bo jak będzie szkoda to postarają się o całą listę wykluczeń. Allianz to firma sprawdzona i rzetelna, na której uczciwości nauczyłem się polegać. Jedyna kwestia do poprawy to ilość dokumentów, które trzeba wypełnić przy zgłaszaniu szkody.
09/23/2019Adam
Allianz Polska Comment from Allianz Polska:
Bardzo dziękujemy za opinię. Cieszymy się, że jest Pan zadowolony z naszych usług.
1.67 out of 5
Fair
Postępowanie likwidacyjne trwało zbyt dlugo. Pisemnie żądano ode mnie dokumentów, którymi Państwa firma już dysponowała, bo były przesłane przez serwis Forda. Nie zażądano natomiast innych, jak się okazuje, istotnych dokumentów (np. Zdjęć potwierdzających złomowanie naprawianych części). Z powodu w/w braków pomniejszona została kwota przyznanego odszkodowania. W dodatku nie można skonsultować się z Państwa konsultantem i wyjaśnić sporne kwestie. Nie rozumiem też, że istotne dokumenty są przesyłane listem zwykłym zamiast poleconym.
09/18/2019Malgorzata
Allianz Polska Comment from Allianz Polska:
Dziękujemy za opinię. Przykro nam, że nasza obsługa nie spełniła Pani oczekiwań. Przekażemy ten komentarz do odpowiedniego działu, który przeanalizuje Pani sprawę.
4.75 out of 5
Recommendation
Nie odbieracie tel. Tylko karzecie się nagrać, że oddzwonicie .lecz oddzwanianie na drugi dzień i to w naj mniej stosownym momencie .jeżeli dzwonię do was to znaczy że mam powód. A jak wy oddzwaniacie to jest się w pracy lub jedzie samochodem tak być nie powinno
09/18/2019Jacek
Allianz Polska Comment from Allianz Polska:
Dziękujemy za komentarz i szczegółowe wskazanie problematycznego obszaru.
Wszystko na czas
09/18/2019Tomasz
Dziękujemy za opinię.
Tell a friend
All reviews and experiences about Allianz Polska are the subjective opinions of those who compose and submit them  |  The profile owner is responsible for the contents of this page  |   Profile active since 09/21/2017  |  Last update: 10/11/2019   |  Report profile

More transparency and security while looking for competent professionals

Authentic customer opinions
Take advantage of other customers' experiences: ProvenExpert's authenticated customer reviews can help you choose the right product or service.
Effective customer feedback
ProvenExpert allows the entire service spectrum of a company (e.g. customer service, consulting) to be reviewed. This way you get a detailed overview of your service quality in all areas.
Independent reviews
ProvenExpert is free, independent, ad-free, and neutral. Customers make reviews of their own accord — their opinions are not for sale. And the content of reviews cannot be influenced by money or by any other means.

A good reputation is the world's
best form of advertising!

85% of all consumers trust online reviews just as much as they do personal recommendations.

Let ProvenExpert give your business a boost with the best advertising in the world: the opinions of satisfied customers.
Review Guidelines  |  Quality Assurance  |  Privacy Policy  |  Legal Notice  © 2011 - 2021 Expert Systems GmbH
By using our website you agree to the use of cookies. Learn moreOK