Experiences & Reviews:

Allianz Polska

Allianz jest obecny na polskim rynku od 1997 roku.

4.29 out of 5
Good
527 Reviews
Contact information
Allianz Polska jest dziś jedną z najszybciej rozwijających się grup w sektorze ubezpieczeniowo-finansowym świadczącą kompleksowe usługi blisko 1,4 milionom klientów indywidualnych i korporacyjnych. Składki z ubezpieczeń w Grupie Allianz Polska...
Contact information

527 Reviews
4.25 out of 5
Good
Recommendation
System przyjmowania zgłoszeń OK, samochód zastępczy bez problemów, rozliczenie naprawy dla mnie, jako klienta nie sprawiło żadnego problemu. Pani - przedstawiciel ubezpieczyciel bardzo aktywna, może nieco przeciążona pracą /uwaga do przełożonych :)/. Ogólnie oceniając - tak trzymać.
05/23/2019
Allianz Polska Comment from Allianz Polska:
Bardzo dziękujemy za pozytywny komentarz i szczegółowe wskazanie obszarów, które mogą być jeszcze lepsze. Pana uwagę przekazaliśmy do przełożonych. :) Pozdrawiamy!
Recommendation
Bardzo proste zgłoszenie szkody przez internet. Na bieżąco informacja na jakim etapie jesteśmy. Od razu zgłoszenie szkody do serwisu w którym chciałem naprawić uszkodzenia. Gorąco polecam.
05/22/2019
Allianz Polska Comment from Allianz Polska:
Dziękujemy bardzo za wysoką ocenę. Cieszymy się, że docenił Pan jakość naszych usług.
Recommendation
Nie sądziłam że tak szybko przez to wszystko przejdę dziękuję
05/22/2019
Allianz Polska Comment from Allianz Polska:
Bardzo dziękujemy za komentarz i cieszymy się, że udało nam się Panią pozytywnie zaskoczyć.
Recommendation
Polecam firmę i usługi Allianz. Szybka i profesjonalna obsługa oraz zakres usług. Pomoc od początku zgłoszenia szkody. Dobra komunikacja z pracownikami infolinii oraz pracownikami serwisu.
05/18/2019
Allianz Polska Comment from Allianz Polska:
Bardzo dziękujemy za pozytywna opinie i polecenie. Cieszymy się, że jest Pani zadowolona z naszej obsługi.
Excellent
Nie otrzymałem informacji na jakiej zasadzie została zlikwidowana szkoda, np. czy w tym wypadku skorzystano z klauzuli "Równa droga"?
05/16/2019
2.23 out of 5
Fair
Warsztat zadzwonił do mnie w 5 minut po otwarciu zgłoszenia, jednak przez kilka tygodni czekałem aż przyjmą mój samochód do naprawy. Tłumaczyli się brakiem dostępnych aut zastępczych mimo, iż przy wstępnych oględzinach zapewniali mnie o wysokiej dostępności tychże. Znowu tłumaczenie, że jest dużo pracy i wszystkie samochody zostały wydane, aż w końcu okazało się, że po prostu przepychali moją naprawę ze względu na to, że mój samochód był "jezdny". Po wielokrotnym przypominaniu od samego początku, że mam wyjazd zagraniczny i potrzebuję sprawnego auta, przyśpieszyli prace na tyle, że w niemal ostatnim momencie dostałem auto z powrotem. W trakcie jazdy okazało się, że migacz na nadkolu, które było naprawiane, ma pęknięty zatrzask i wypadł z otworu wisząc na kabelku. Widać było, że próbowali ukryć fakt uszkodzonego migacza poprzez klejenie go czarnym klejem. Po telefonie do nich z reklamacją dostałem zapewnienie, że z początkiem tygodnia w poniedziałek zadzwonią do mnie i poinformują, kiedy mogę przyjechać na wymianę migacza. Dzisiaj jest środa wieczór i dalej nie dostałem żadnej informacji. Po traktowaniu klienta w ten sposób zastanawiam się, gdzie jeszcze zrobili taką fuszerkę.
Allianz Polska Comment from Allianz Polska:
Bardzo dziękujemy za szczegółowe opisanie Pana problemów. Przekazaliśmy Pana sprawę do odpowiedniego działu w celu jej sprawdzenia.
Recommendation
Jestem bardzo zadowolona z usług świadczonych przez Allianz. Szybko i bardzo sprawnie.
Allianz Polska Comment from Allianz Polska:
Bardzo dziękujemy za wysoką ocenę. Cieszymy się, że jest Pani zadowolona z naszej obsługi.
2.50 out of 5
Average
Przy pierwszych kontaktach brakowało dokładnych informacji dotyczących przebiegu likwidacji szkody oraz kolejnych kroków do wykonania, co w rezultacie wydłużyło cały proces (pomimo niewielkiej szkody). Sam kontakt telefoniczny utrudniony - można było jedynie nagrać wiadomość i czekać na telefon z odpowiedzią. Przydałaby się możliwość zadawania pytań poprzez e-mail.
Allianz Polska Comment from Allianz Polska:
Bardzo dziękujemy za komentarz i szczegółowe wskazanie obszarów do poprawy. Uwzględnimy Pani wskazówki, aby poprawić jakość naszej obsługi w przyszłości.
2.00 out of 5
Fair
Likwidator nie uznał pełnego zakresu szkody. Odrzucony został reflektor uszkodzony po tej samej stronie co likwidowania szkoda.
Allianz Polska Comment from Allianz Polska:
Dziękujemy za opinię. Przykro nam, że nie jest Pan zadowolony z naszej obsługi. Przekażemy Pana komentarz do odpowiedniego działu w celu weryfikacji.
Recommendation
Bardzo dobra i szybka obsługa. Jestem bardzo zadowolony.
Allianz Polska Comment from Allianz Polska:
Bardzo dziękujemy za ocenę i pozytywny komentarz.
Wszystko oki
05/09/2019
Allianz Polska Comment from Allianz Polska:
Bardzo dziękujemy za wysoką ocenę.
Recommendation
Profesjonalna obsługa plus auto zastępcze jestem zadowolony
Allianz Polska Comment from Allianz Polska:
Dziękujemy bardzo za wysoka ocenę.
Recommendation
Jestem bardzo zadowolony z wykonania i rozliczenia szkody. Pozdrawiam .
Allianz Polska Comment from Allianz Polska:
Bardzo dziękujemy za pozytywną opinię. Cieszymy się, że jest Pan zadowolony.
1.75 out of 5
Fair
Likwidacja prostej szkody zajęła grubo ponad miesiąc. Otrzymywałem niejasne informacje odnośnie następnych kroków. Trudno się było z Państwem skontaktować.
Allianz Polska Comment from Allianz Polska:
Dziękujemy za komentarz i wskazanie problematycznych obszarów. Przykro nam, że miał Pan negatywne doświadczenia związane z komunikacja z naszą firmą. Weźmiemy pod uwagę Pana spostrzeżenia, aby poprawić jakość naszej obsługi w przyszłości.
1.00 out of 5
Poor
Do tej pory nie otrzymałem obiecanych pieniędzy, które i tak nie starczają na odbudowanie pojazdu.
Allianz Polska Comment from Allianz Polska:
Dziękujemy za ocenę. Przykro nam, że miał Pan negatywne doświadczenia z naszą firmą. Przekazaliśmy Pana komentarz do odpowiedniego działu, który sprawdzi Pana sprawę.
Recommendation
Moim zdaniem jest to swietna,profesjonalna firma. Wszystko zostalo bez mojej ingerencji sprawdzone i naprawione i jestem bardzo zadowolony z uslugi.
Allianz Polska Comment from Allianz Polska:
Dziękujemy za ocenę i pozytywny komentarz. Cieszymy się bardzo, że nasza obsługa spełniła Pana oczekiwania.
Recommendation
Wszystko poszło bardzo sprawnie jestem usatysfakcjonowany
Allianz Polska Comment from Allianz Polska:
Bardzo dziękujemy za opinię. Cieszymy się, że jest Pan zadowolony z naszych usług.
Recommendation
W trakcie jednej rozmowy wszystko zostało ustalone
Allianz Polska Comment from Allianz Polska:
Bardzo dziękujemy za wysoką ocenę.
Profesjonalna firma ubezpieczeniowa.
04/20/2019
Allianz Polska Comment from Allianz Polska:
Bardzo dziękujemy za pozytywną opinię.
4.75 out of 5
Bardzo dziękuję
04/19/2019
Tell a friend
All reviews are the subjective opinions of those who compose and submit them.  |  The profile owner is responsible for the contents of this page  |   Profile active since 09/21/2017  |  Last update: 05/23/2019   |  Report profile
Review Guidelines  |  Quality Assurance  |  Privacy Policy  |  Legal Notice  © 2011 - 2019 Expert Systems GmbH
By using our website you agree to the use of cookies. Learn moreOK