Experiences & Reviews:

Allianz Polska

Allianz jest obecny na polskim rynku od 1997 roku.

4.28 out of 5
Good
380 Reviews
Contact information
Allianz Polska jest dziś jedną z najszybciej rozwijających się grup w sektorze ubezpieczeniowo-finansowym świadczącą kompleksowe usługi blisko 1,4 milionom klientów indywidualnych i korporacyjnych. Składki z ubezpieczeń w Grupie Allianz Polska...
Contact information

4.05 out of 5
151 Reviews
380 Reviews
Recommendation
Dobry kontakt, szybka i rzetelna wycena szkody
01/10/2019
Allianz Polska Comment from Allianz Polska:
Dziękujemy za pozytywną opinię. Cieszymy się, że poziom obsługi był dla Pana satysfakcjonujący.
Recommendation
Super sprawnie i szybko. Brawo.
01/09/2019
Recommendation
Likwidacja przebiegła bardzo szybko i sprawnie. Przy zgłoszeniu konsultant telefoniczny Allianz zasugerował użycie aplikacji na smartfon. Aplikacja jest bardzo przejrzysta i intuicyjna. Poprzez aplikację można przesłać właściwie 90% potrzebnych dokumentów. Wycena superszybka. Wpłata na konto po zaakceptowaniu wysokości odszkodowania dosłownie w 3 dni robocze. Całość procesu likwidacji szkody od momentu zaistnienia szkody do momentu otrzymania odszkodowania 4 dni robocze. 10/10
01/04/2019
Allianz Polska Comment from Allianz Polska:
Bardzo dziękujemy za wnikliwą opinię. Cieszymy się, że nasza obsługa i aplikacja przypadły Panu do gustu. Pozdrawiamy i życzymy wszystkiego dobrego w 2019 roku.
Recommendation
Wszystkie sprawy były załatwiane w sposób prawidłowy i bez zwłoki
Allianz Polska Comment from Allianz Polska:
Dziękujemy za pozytywną opinię. Cieszymy się, że jest Pan zadowolony z naszych usług.
Excellent
Dobra firma i jestem zadowolony z uslug
Allianz Polska Comment from Allianz Polska:
Bardzo dziękujemy za ocenę.
1.00 out of 5
Poor
Nie ma z kim rozmawiać brak reakcji na emaila oraz kontakt telefoniczny
Allianz Polska Comment from Allianz Polska:
Dziękujemy za ocenę. Przykro nam, że miała Pani negatywne doświadczenia z naszą firmą. Przekazaliśmy Pani wiadomość do odpowiedniego działu, który skontaktuje się z Panią i wyjaśni sprawę.
Recommendation
Usunięcie szkody bez zarzutu, jestem bardzo zadowolona
12/21/2018
Allianz Polska Comment from Allianz Polska:
Bardzo dziękujemy za ocenę.
Recommendation
Bardzo dobra obsluga szybko sprawnie bez problemu polecam
Allianz Polska Comment from Allianz Polska:
Dziękujemy za pozytywną opinię. Cieszymy się, że jest Pan zadowolony z naszej obsługi.
3.00 out of 5
Average
Cieszę się, że udało się usunąć szkodę(przerysowana część boku), choć od momentu oddania samochodu do serwisu(ASO) i tego samego dnia zgłoszenia szkody to trwało to wszystko mniej więcej miesiąc. Pozdrawiam Wszystkich i życzę udanych Świąt i Nowego Roku z sukcesami!!!
Allianz Polska Comment from Allianz Polska:
Bardzo dziękujemy za opinię. Przykro nam że nie spełniliśmy w pełni Pana oczekiwań. Serdecznie dziękujemy za życzenia. Wzajemnie życzymy radosnych Świąt i i bezpiecznych podróży w nadchodzącym roku.
Jestem zadowolona
2.00 out of 5
Fair
Brak kontaktu zbyt długie oczekiwanie na infolinii, brak kontaktu w sprawie samochodu zastępczego.
12/14/2018
Allianz Polska Comment from Allianz Polska:
Dziękujemy za ocenę. Przykro nam, że miał Pan negatywne doświadczenia w związku z likwidacją szkody. Przekażemy Pana komentarz do odpowiedniego działu, który przeanalizuje Pana sprawę.
Recommendation
Szkoda została usunięta w ustalonym terminie.
Nie mam uwag co do jakości wykonanej pracy.
Allianz Polska Comment from Allianz Polska:
Bardzo dziękujemy za pozytywną opinię.
Super
Recommendation
Wszystkie sprawy związane z załatwianiem związane były bardzo szybko, łatwo i przyjemnie załatwione tylko czas oczekiwania na przyjęcie samochodu do warsztatu był zbyt długi oraz czas naprawy.
Allianz Polska Comment from Allianz Polska:
Dziękujemy za wysoką ocenę. Bardzo cieszymy się, że jakość naszych usług była dla Pana satysfakcjonująca.
4.75 out of 5
Jest ok.
1.50 out of 5
Fair
Stłuczka - Część szkody uznana, a część nie. Mail z zapytaniem - dlaczego ? Bez odpowiedzi. Wyjaśnienia brak.
Ponowny mail z zapytaniem - odpowiedz w stylu „nie bo nie”
Ostatni raz w Allianz.
Allianz Polska Comment from Allianz Polska:
Dziękujemy za opinię. Przykro nam, że miała Pani negatywne doświadczenia z naszą firmą. Przekazaliśmy Pani wiadomość do odpowiedniego działu, który się z Panią skontaktuje, aby wyjaśnić sprawę.
4.75 out of 5
Recommendation
Krótko i na temat wszystko ok......
12/06/2018
Allianz Polska Comment from Allianz Polska:
Dziękujemy za pozytywną ocenę.
Rewelacja. Błyskawicznie usunięcie szkody. Dziękuję. Polecam
12/06/2018
Allianz Polska Comment from Allianz Polska:
Bardzo dziękujemy za pozytywną ocenę. Cieszymy się, że jest Pani zadowolona z naszych usług.
4.50 out of 5
Recommendation
Kontakt w sprawie szkody nastąpił później niż obiecywane 24 godziny (zgłoszenie w środę, kontakt w poniedziałek). Podobnie ponowny kontakt, umówiliśmy się na środę ale nikt do mnie nie zadzwonił, musiałem sam zadzwonić w czwartek i długo (ok 30 minut) oczekiwać na połączenie z konsultantem.
12/04/2018
Allianz Polska Comment from Allianz Polska:
Bardzo dziękujemy za opinię i wskazanie obszaru do poprawy. Mamy nadzieję, że następnym razem nasza obsługa będzie na jeszcze wyższym poziomie.
Recommendation
Dziękuje Rzeczoznawcy z Allianz i Dealerowi ***, szczególnie Panom Pawłowi i Łukaszowi za życzliwość i profesjonalizm w likwidacji szkody.
11/29/2018
Tell a friend
All reviews are the subjective opinions of those who compose and submit them.  |  The profile owner is responsible for the contents of this page  |   Profile active since 09/21/2017  |  Last update: 01/04/2019   |  Report profile
Review Guidelines  |  Quality Assurance  |  Privacy Policy  |  Legal Notice  © 2011 - 2019 Expert Systems GmbH
By using our website you agree to the use of cookies. Learn moreOK