Allianz Polska

Allianz jest obecny na polskim rynku od 1997 roku.

4.32 out of 5
Good
651 Reviews
Contact information
Allianz Polska jest dziś jedną z najszybciej rozwijających się grup w sektorze ubezpieczeniowo-finansowym świadczącą kompleksowe usługi blisko 1,4 milionom klientów indywidualnych i korporacyjnych. Składki z ubezpieczeń w Grupie Allianz Polska...
Contact information

188 Reviews
651 Reviews
4.50 out of 5
Recommendation
Szkodę wyrządzoną mi w Rzymie a samochód miał dwa tygodnie myślałem że załatwię wszystko na miejscu i sprawa się skończy. Chodziło o wybitą szybke w drzwiach. Skończyło się na Tym że wróciłem tak do domu a reszta już poszła gładko. Tylko jeden dzień urlopu był wkó........
10/14/2019Anna
Allianz Polska Comment from Allianz Polska:
Dziękujemy za komentarz. Przykro nam, że szkoda przeszkodziła Panu w urlopie. Cieszymy się, że ostatecznie sprawa została rozwiązana pomyślnie.
4.75 out of 5
Było o.k.
10/14/2019Zbigniew
Dziękujemy za ocenę.
Recommendation
Jestem zadowolony ze współpracy z Państwem i rekomenduję ALLIANZ jako firmę przyjazną i bardzo solidną. Roman R.
10/11/2019Roman
Załatwione w 100%
10/05/2019Stanislaw
Allianz Polska Comment from Allianz Polska:
Bardzo dziękujemy za wysoką ocenę.
1.13 out of 5
Poor
Bardzo prosta sprawa trwała długo nie byłem w stanie skontaktować się z alianz i wyjaśnić tego zamieszania
10/04/2019Witold
Allianz Polska Comment from Allianz Polska:
Dziękujemy za opinię. Przykro nam,że miał Pan problemy z komunikacją z firmą. Przekazaliśmy Pana sprawę do odpowiedniego działu w celu weryfikacji.
jestem zadowolony!
10/01/2019Jaroslaw
Allianz Polska Comment from Allianz Polska:
Cieszymy się i bardzo dziękujemy za opinię!
3.50 out of 5
Good
Recommendation
Słaba ocena za przyjazność bo już po likwidacji szkody (przebiegła w miarę sprawnie) otrzymałem pismo, którego treść nie była do końca zrozumiała. Całość szkody wyniosła x zł (faktura z warsztatu) a zgodnie z pismem Allianz przyznał odszkodowanie w kwocie x-900 zł. Tyle pismo. Ale co dalej? Mam dopłacić te 900zł? Warsztat ma oddać? Przydałoby się jakieś wyjaśnienie w tym piśmie o co tak naprawdę chodzi. A jeśli założyć że szkoda została zlikwidowana wg faktury to pojawia się pytanie po co w ogóle takie pismo.
09/30/2019Marek
Allianz Polska Comment from Allianz Polska:
Bardzo dziękujemy za komentarz i szczegółowe opisanie problemów. Przekazaliśmy Pana sprawę do odpowiedniego działu w celu wyjaśnienia. Przeanalizujemy również treść pisma, aby jego przekaz był bardziej zrozumiały.
1.00 out of 5
Poor
Została wypłacona mi gotówka za odszkodowanie bez mojej zgody. Nie zatwierdziłam nie zdążyłam się odwołać ani poprosić o rzeczoznawcę. nie Polecam
09/26/2019Anna
Allianz Polska Comment from Allianz Polska:
Dziękujemy za opinię. Przykro nam, że szkoda nie została zlikwidowana zgodnie z Pani oczekiwaniami. Przekazaliśmy Pani sprawę do odpowiedniego departamentu w celu weryfikacji.
Fachowo i rzeczowo
Minus za samochód zastępczy, powinien być na cały okres naprawy
09/26/2019Andrzej
Allianz Polska Comment from Allianz Polska:
Dziękujemy bardzo za wysoką ocenę i wskazanie obszaru do poprawy.
Szkoda załatwiona bez problemu
09/26/2019Pawel
Dziękujemy.
Wszystko przebiegło sprawnie
09/26/2019Bartlomiej
Dziękujemy za ocenę.
Recommendation
Wszystko przebiegło bezproblemowo i w jasny i czytelny sposòb
09/26/2019Marcin
Allianz Polska Comment from Allianz Polska:
Bardzo dziękujemy za pozytywna opinię.
Recommendation
Miałem do czynienia z wieloma ubezpieczycielami i doświadczenia z Allianz są najlepsze. Ubezpieczam mieszkanie i samochód, mając pewność że w przypadku szkody wszystko zostanie załatwione sprawnie i uczciwie. Najtańsi ubezpieczyciele z porównywarek są w rzeczywistości najdrożsi, bo jak będzie szkoda to postarają się o całą listę wykluczeń. Allianz to firma sprawdzona i rzetelna, na której uczciwości nauczyłem się polegać. Jedyna kwestia do poprawy to ilość dokumentów, które trzeba wypełnić przy zgłaszaniu szkody.
09/23/2019Adam
Allianz Polska Comment from Allianz Polska:
Bardzo dziękujemy za opinię. Cieszymy się, że jest Pan zadowolony z naszych usług.
1.67 out of 5
Fair
Postępowanie likwidacyjne trwało zbyt dlugo. Pisemnie żądano ode mnie dokumentów, którymi Państwa firma już dysponowała, bo były przesłane przez serwis Forda. Nie zażądano natomiast innych, jak się okazuje, istotnych dokumentów (np. Zdjęć potwierdzających złomowanie naprawianych części). Z powodu w/w braków pomniejszona została kwota przyznanego odszkodowania. W dodatku nie można skonsultować się z Państwa konsultantem i wyjaśnić sporne kwestie. Nie rozumiem też, że istotne dokumenty są przesyłane listem zwykłym zamiast poleconym.
09/18/2019Malgorzata
Allianz Polska Comment from Allianz Polska:
Dziękujemy za opinię. Przykro nam, że nasza obsługa nie spełniła Pani oczekiwań. Przekażemy ten komentarz do odpowiedniego działu, który przeanalizuje Pani sprawę.
4.75 out of 5
Recommendation
Nie odbieracie tel. Tylko karzecie się nagrać, że oddzwonicie .lecz oddzwanianie na drugi dzień i to w naj mniej stosownym momencie .jeżeli dzwonię do was to znaczy że mam powód. A jak wy oddzwaniacie to jest się w pracy lub jedzie samochodem tak być nie powinno
09/18/2019Jacek
Allianz Polska Comment from Allianz Polska:
Dziękujemy za komentarz i szczegółowe wskazanie problematycznego obszaru.
Wszystko na czas
09/18/2019Tomasz
Dziękujemy za opinię.
Recommendation
Bez problemu załatwiłam wszystkie formalności, spotkałam ludzi kompetentnych, z wysoką kulturą osobistą, dyspozycyjnych.otrzymałam samochód zastępczy na czas naprawy bez problemu. Szkoda pięknie naprawiona.
09/14/2019Boguslawa
Allianz Polska Comment from Allianz Polska:
Dziękujemy za wysoka ocenę i bardzo miły komentarz. Cieszymy się, że jest Pani zadowolona i wszystko przebiegło pomyślnie.
Recommendation
Oceniam całą procedurę związaną z przebiegiem całości sprawy,począwszy od początku do zakończenia sprawy na bardzo dobry.
09/11/2019Miros?awa
Allianz Polska Comment from Allianz Polska:
Dziękujemy za wysoką ocenę!
Recommendation
Calosc likwidacji szkody od momentu jej zgloszenia do naprawy uszkodzenia przebiegla bardzo szybko,sprawnie,bezproblemowo. Jestem bardzo zadowolony.
09/11/2019Dariusz
Allianz Polska Comment from Allianz Polska:
Bardzo dziękujemy za pozytywny komentarz. Cieszymy się, że jest Pan zadowolony z naszej obsługi.
Recommendation
Szkoda była załatwiona bardzo sprawnie. Wszelkie uwagi rozwiązywane były tego samego dnia.
09/07/2019K
Allianz Polska Comment from Allianz Polska:
Bardzo dziękujemy za pozytywna opinię i ocenę.
Tell a friend
All reviews are the subjective opinions of those who compose and submit them.  |  The profile owner is responsible for the contents of this page  |   Profile active since 09/21/2017  |  Last update: 10/11/2019   |  Report profile
Review Guidelines  |  Quality Assurance  |  Privacy Policy  |  Legal Notice  © 2011 - 2019 Expert Systems GmbH
By using our website you agree to the use of cookies. Learn moreOK