Allianz Polska

Allianz jest obecny na polskim rynku od 1997 roku.

4.28 out of 5
593 Reviews
Contact information
Allianz Polska jest dziś jedną z najszybciej rozwijających się grup w sektorze ubezpieczeniowo-finansowym świadczącą kompleksowe usługi blisko 1,4 milionom klientów indywidualnych i korporacyjnych. Składki z ubezpieczeń w Grupie Allianz Polska...
Contact information

3.99 out of 5
181 Reviews
593 Reviews
Recommendation
Ocena i wycena była rzetelna, odbyła
się w ciągu kilku godzin od momentu mojego zgłoszenia w miłej i przyjaznej atmosferze bardzo dziękuję
08/14/2019?ukasz
Allianz Polska Comment from Allianz Polska:
Bardzo dziękujemy za wysoką ocenę i pozytywny komentarz. Cieszymy się, że jest Pan zadowolony z naszych usług.
4.50 out of 5
Recommendation
Zdaję sobie sprawę, że sezon urlopowy utrudnia błyskawiczną likwidację szkody. Jak na przełom czerwca lipca poszło bardzo sprawnie. Jestem zadowolony. Cieszę się, że w Allianz z uwagą czyta się maile klienta. Nie skorzystałem z automatycznego formularza (sprawca nieznany, szkoda parkingowa). Napisałem więc maila. Nie byłem pewien, czy dotarł. Niedługo potem jednak zadzwoniła Konsultantka i przystąpiła do realizacji sprawy. Kontakt z Rzeczoznawcą nie nastręczał też żadnych trudności. Pan jest słowny i punktualny. Oględziny przebiegły w spokojnej atmosferze. Pomógł nawet wykonać rysunek:). Niekażdy jest nauczycielem plastyki.
08/09/2019Jacek
Allianz Polska Comment from Allianz Polska:
Bardzo dziękujemy za szczegółowy komentarz. Cieszymy się, że jest Pan zadowolony z naszej obsługi.
4.25 out of 5
Jest ok.
08/07/2019Jerzy
Dziękujemy za ocenę.
1.00 out of 5
Poor
Do wglądu w korespondencji mailowej (adres skargi@allianz) jest opis procesu, który musialem przebyś zeby skontaktować się z Państwem. Trwalo to 3 tygodnie. Po mojej interwencji, likwidacja szkody przebiegla z grubsza bezproblemowo. Nie licząc tego, ze przesłaliście mi Państwo czyjeś odszkodowanie wraz z danymi personalnymi poszkodowanej innej osoby. Dwukrotnie! Pozostawię to bez komentarza...
08/07/2019Marek
Recommendation
Bardzo miła obsługa i progrdoonalns
08/07/2019Franciszek
Dziękujemy za opinię.
1.00 out of 5
Poor
Szkoda załatwiają bez gotowkowo. Nie dostałem z tego ani grosza. Ale logiczne że jak tobie bez gotowkowo to nie z zamiarem zarobku. Ale wisienka na torcie jest taka że po załatwieniu wszystkiego z warsztatem w którym była robiona szkoda zostałem obciążony kosztami amortyzacji za części. No dla mnie conajmiej śmieszna sytuacja. Płacę ubezpieczenie. Skorzystałem z niego bez gotowkowo. Będę miał teraz wzwyzke przy następnej składce i jeszcze zostaje obciążony kosztami amortyzacji że auto nie było nowe. Śmiech na sali. Będę o tym wszędzie pisał na każdym portalu itd. Dziękuję
08/07/2019Patrycjusz
Allianz Polska Comment from Allianz Polska:
Dziękujemy za opinię. Przykro nam, że miał Pan negatywne doświadczenia z naszą firmą. Przeanalizujemy Pana sprawę, aby poprawić jakość naszych usług.
Recommendation
Polecam , bardzo profesjonalni ludzie , szczególnie proszę uwzględnić Panią od likwidacji szkody .
Dziękuję i współpraca z Państwa ubezpieczenia to przyjemność i poczucie bezpieczeństwa
08/02/2019Marek Baron
Allianz Polska Comment from Allianz Polska:
Dziękujemy za miły komentarz i wysoką ocenę. Cieszymy się bardzo, że jest Pan zadowolony z naszych usług.
3.00 out of 5
Average
Samochód przy ubezpieczeniu wyceniony na 70 tys z zachowaniem wartości, podczas wyceny szkody na 37 tys to jakaś kpina !!! Robocizna w warsztacie wyceniona na ok 3000 a Państwo proponują mniejsza cześć (ok 1/3) tej kwoty to tez pomyłka.
07/31/2019Marek
Allianz Polska Comment from Allianz Polska:
Dziękujemy za opinię. Przekazaliśmy Pana komentarz do odpowiedniego działu w celu weryfikacji Pana sprawy.
Recommendation
Szkoda została szybko i bezproblemowo zlikwidowana.
07/31/2019Krzysztof
Allianz Polska Comment from Allianz Polska:
Dziękujemy za opinię. Cieszymy się, że jest Pan zadowolony z naszej obsługi.
Super załatwiona sprawa. Polecam
07/29/2019Fryderyk
Allianz Polska Comment from Allianz Polska:
Bardzo dziękujemy za ocenę i pozytywny komentarz.
Szybko i sprawnie.
07/25/2019Arkadiusz
Allianz Polska Comment from Allianz Polska:
Dziękujemy za pozytywną opinię. Cieszymy się, że jest Pan zadowolony z naszych usług.
Szybko , sprawnie , uczciwie
07/24/2019Stanislaw
3.67 out of 5
Dobrze wykonana usluga
07/24/2019Czeslaw
Allianz Polska Comment from Allianz Polska:
Dziękujemy za ocenę i wskazanie obszarów do poprawy.
Recommendation
Bardzo sprawnie i szybko.
07/21/2019Aneta
Allianz Polska Comment from Allianz Polska:
Dziękujemy za pozytywna opinię.
Recommendation
Jestem bardzo zadowolona.Współpracuje z Waszą firmą nie tylko w dziedzinie motoryzacji.I nadal chciałabym współpracować
07/20/2019Elzbieta
Allianz Polska Comment from Allianz Polska:
Dziękujemy za miły komentarz i wysoka ocenę. Cieszymy się bardzo, że jest Pani zadowolona z naszych usług.
4.75 out of 5
mogę polecić
07/18/2019Malgorzata
Allianz Polska Comment from Allianz Polska:
Bardzo dziękujemy za wysoka ocenę i polecenie.
4.15 out of 5
Recommendation
Ustalenia trwały półtora miesiąca. A gdyby moje auto nie nadawało się do jazdy? To co, w tym czasie? Później już było OK.
07/17/2019Klient
Allianz Polska Comment from Allianz Polska:
Bardzo dziękujemy za opinię i wskazanie obszarów wymagających poprawy.
2.00 out of 5
Fair
Zadzwoniłem w sprawie auta zastępczego a pani, pomimo tego, że kosztorys był zaakceptowany a auto poszło do naprawy nic o tym nie wiedziała i nawet mi poleciła w VW abym zabiegał o przyspieszenie dostarczenia dokumentów, to był piątek a w poniedziałek pani zadzwoniła, że auto zastępcze przysługuje mi na 2 dni, w tym dniu to ja odebrałem już auto, po prostu kuriozum, nigdy u was się nie ubezpięczę i nikomu nie polecam takiej firmy
07/17/2019Roman
Allianz Polska Comment from Allianz Polska:
Dziękujemy za opinię i szczegółowe wskazanie problemów. Przykro nam, że miał Pan negatywne doświadczenia z naszą firmą. Weźmiemy pod uwagę Pana spostrzeżenia, aby poprawić jakość naszej obsługi w przyszłości.
Profesjonalizm
07/17/2019Dariusz
Allianz Polska Comment from Allianz Polska:
Dziękujemy za wysoką ocenę.
Bezproblemowo
07/17/2019Piotr
Allianz Polska Comment from Allianz Polska:
Dziękujemy za pozytywną opinię.
Tell a friend
All reviews are the subjective opinions of those who compose and submit them.  |  The profile owner is responsible for the contents of this page  |   Profile active since 09/21/2017  |  Last update: 08/16/2019   |  Report profile
Review Guidelines  |  Quality Assurance  |  Privacy Policy  |  Legal Notice  © 2011 - 2019 Expert Systems GmbH
By using our website you agree to the use of cookies. Learn moreOK