Experiences & Reviews:

Allianz Polska

Allianz jest obecny na polskim rynku od 1997 roku.

4.27 out of 5
Good
453 Reviews
Contact information
Allianz Polska jest dziś jedną z najszybciej rozwijających się grup w sektorze ubezpieczeniowo-finansowym świadczącą kompleksowe usługi blisko 1,4 milionom klientów indywidualnych i korporacyjnych. Składki z ubezpieczeń w Grupie Allianz Polska...
Contact information

4.01 out of 5
163 Reviews
453 Reviews
Recommendation
Wszystko szybko, sprawnie i bezproblemowo. Tak powinno działać ubezpieczenie. Dopiero sposób likwidacji szkody pokazuje czy ubezpieczenie jest dobre i Allianz zdał egzamin bardzo dobrze.
Allianz Polska Comment from Allianz Polska:
Bardo dziękujemy za wysoką ocenę i miły komentarz. Cieszymy się, że zdaliśmy egzamin na piątkę.
Recommendation
Likwidacja przeprowadzona bardzo sprawnie szybko. Rozliczenia dokonane pomiędzy firma nsprwwiajaca i ubezpieczyciele.
Allianz Polska Comment from Allianz Polska:
Dziękujemy za wysoką ocenę.
Szybko, skutecznie,profesjonalnie.
Dziękujemy!
Recommendation
Sprawnie przeprowadzona naprawa i dobry kontakt ubezpieczyciela z serwisem.
03/19/2019
Allianz Polska Comment from Allianz Polska:
Dziękujemy bardzo za wysoka ocenę i pozytywny komentarz.
1.25 out of 5
Poor
Brak informacji zwrotnej, Allianz z ASO nie potrafili się dogadać kto powinien mnie poinformować o zaakceptowanej wycenie. Status na stronie ze szkodą w akceptacji wyceny nawet tydzień po tym jak faktycznie odebrałam samochód z wymienionym lusterkiem. Kiedy chcialam się dowiedzieć o statusie szkody na infolinii brak możliwości rozmowy z "żywym" człowiekiem, po zostaiweniu wiadomości ktos skontaktował się po 2 dniach, pan przedstawił zaakceptowany koszt naprawy, gdybym nie dopytała nie powiedziałby mi, że to nie jest kosztorys wysłany przez warsztat i od czego zależy finalna wycena i naprawa.
Kolejna kwestia samochód zastępczy -> assistance to inny podmiot ale dla mnie jako klienta mam wszystko w Allianz i chce załatwić moje sprawy kompleksowo, opóźnienie w wydaniu samochodu bo potrzebny był kosztorys z warsztatu, ten sam, który allianz juz dawno miał u siebie akceptując szkodę.
Finalnie likwidacja szkody (wymiana lusterka w popularnym samochodzie) od zgłoszenia do obioru samochodu ponad 30 dni.
03/17/2019
Allianz Polska Comment from Allianz Polska:
Dziękujemy bardzo za opinię i szczegółowe opisanie problemów. Przykro nam, że miała Pani negatywne doświadczenia z naszą firmą. Przekażemy Pani wiadomość do odpowiedniego działu, który przeanalizuje Pani sprawę.
4.56 out of 5
Doceniam profesjonalne działanie Firmy
Allianz Polska Comment from Allianz Polska:
Dziękujemy bardzo za pozytywną opinię i docenienie naszych usług.
Obsługa była profesjonalna.
Dziękujemy za ocenę.
Recommendation
Wszystko odbyło się szybko i sprawnie.
Allianz Polska Comment from Allianz Polska:
Bardzo dziękujemy za pozytywną opinię. Cieszymy się, że jest Pan zadowolony.
Bardzo dobra usluga
03/07/2019
Dziękujemy!
Szybko i sprawnie.
03/06/2019
Allianz Polska Comment from Allianz Polska:
Bardzo dziękujemy za wysoką ocenę.
4.50 out of 5
Recommendation
Szybko i sprawnie poszła papierkowa robota , z warsztatem trochę gorzej ale jest ok 😃
03/01/2019
Allianz Polska Comment from Allianz Polska:
Bardzo dziękujemy za pozytywną opinię.
1.00 out of 5
Poor
Nie jestem zadowolona z likwidacji mojej szkody,która nie była przeprowadzona profesjonalnie-brak rzetelności !!!!
03/01/2019
4.75 out of 5
Recommendation
Naprawa przebiegła sprawnie ,szybko w formie bezgotówkowej.
komunikacja mailowa mogłaby być lepsza miałem wrażenie że wiadomości nie docierają pomimo otrzymywania zwrotnych automatycznych powiadomień .
Allianz Polska Comment from Allianz Polska:
Dziękujemy bardzo za pozytywną ocenę oraz wskazanie elementów, które możemy poprawić. Pana spostrzeżenie jest dla nas bardzo cenne. Pozdrawiamy!
Jest poprószy ok
Recommendation
Bardzo sprawna komunikacja z przedstawicielem firmy alliance szybka wycena szkody bardzo sprawna likwidacja szkody AC w autoryzowanym serwisie
Allianz Polska Comment from Allianz Polska:
Dziękujemy za wysoką ocenę. Cieszymy się, że poziom naszej obsługi spełnił Pana oczekiwania.
1.50 out of 5
Fair
Brak mozliwosci skontakowania sie z kimkolwiek w spr likwidacji szkody z AC. Na wskazany adres nikt nie odpowiada. Niewyobrażalnie dlugi czas realizacji szkody. I wreszcie sposob wyliczenia szkody bez podania zadnej podstawy. Na zasadzie jak na targowisku, jak Pan nie akceptuje 50% to ok, moze byc 25%...degrengolada
Allianz Polska Comment from Allianz Polska:
Dziękujemy za opinię. Przykro nam, że miał Pan negatywne doświadczenia z naszą firmą.
1.25 out of 5
Poor
Witam nie wiem z jakiego powodu chwalicie się złotą Gwiazdą czy czymś tam, jaką nagrodą od klientów, bo ja jestem bardzo niezadowolony i właśnie napisałem reklamację dotyczącą wielkości zwróconej mi kwoty.
Allianz Polska Comment from Allianz Polska:
Dziękujemy za opinię. Przykro nam, że poziom naszej obsługi nie był dla Pana satysfakcjonujący.
Recommendation
Zgłoszenie szkody w 10 minut, pieniądze na koncie kilka dni później bez oględzin - Allianz spisał się na 5 z plusem!
Allianz Polska Comment from Allianz Polska:
Bardzo dziękujemy za pozytywną ocenę. Miło nam, że jest Pan zadowolony z naszych usług.
4.00 out of 5
Good
Recommendation
Ciężko sie dowiedzieć cokolwiek o szkodzie długi czas rozpatrzenia i trudny kontakt. Reszta na duży plus
02/25/2019
Allianz Polska Comment from Allianz Polska:
Dziękujemy za opinię i wskazanie obszarów do poprawy. Pana spostrzeżenia pozwolą nam poprawić naszą obsługę w przyszłości.
Recommendation
szybko, profesjonalnie, bardzo dobry kontakt
Ogólnie duży plus, mówiąc szczerze nie spodziewałam się takiej dobrej obsługi.
02/25/2019
Allianz Polska Comment from Allianz Polska:
Bardzo dziękujemy za opinię. Cieszymy się, że poziom naszej obsługi przewyższył Pani oczekiwania. Pozdrawiamy!
Tell a friend
All reviews are the subjective opinions of those who compose and submit them.  |  The profile owner is responsible for the contents of this page  |   Profile active since 09/21/2017  |  Last update: 03/21/2019   |  Report profile
Review Guidelines  |  Quality Assurance  |  Privacy Policy  |  Legal Notice  © 2011 - 2019 Expert Systems GmbH
By using our website you agree to the use of cookies. Learn moreOK