Poradenství - Finance / Reality / Investice / Hypotéka / Půjčky / Pojištění

10 Reviews i
published (83%)
out of 12 reviews
Contact information
Motto: "KDO ZNÁ SVŮJ CÍL, NAJDE K NĚMU I CESTU."
Pomáháme lidem s jistotou zvládat osobní cíle a velká životní rozhodnutí.
Inspirujeme své klienty a spolupracovníky k růstu a finanční nezávislosti.

Contact information

Consulting

10 Reviews on ProvenExpert.com
 (last 24 months)

Recommendation
Řešili jsme co se stavebním spořením mých dětí, máme je už šest let, jestli nechat nebo zrušit. Protože jsme s Ladislavem v kontaktu dlouhodobě a spolehlivě se nám stará o finance, přišla jsem pro radu. Doporučil u mladšího syna stavebko vybrat a peníze zhodnotit v investici, u staršího jsme stavebko ponechali, jelikož bude potřebovat peníze za rok na školu. Velmi oceňuji, že je Ladislav ochoten zajet (i několikrát) k nám domů po práci, šetří nám to hodně času. Děkujeme Třešňákovi
5.00 out of 5
Recommendation
Na doporučení od známých jsem přes pana Ladislava Tomana řešil havarijní pojištění svého auta. Zajímalo mě, jestli dokáže najít lepší cenu než na e-pojisteni. A kupodivu ten jejich srovnávač pojistného mi našel levnější pojištění od ČPP. Ale hlavně mi všechno rovnou vytisknul včetně zelené karty. Díky. T. Petružálek
Recommendation
Děkuji za ochotu a trpělivost při refinancování mých dvou úvěrů. Pan Toman mi dokázal vyjednat v bance výhodnější sazbu vše do jednoho úvěru. Na splátce teď usetřím přes 1500 korun. Jitka Kolomazníková, Chrastava
Recommendation
Na doporučení své známé jsem oslovila pana Ladislava Tomana, aby mi pomohl s financováním rekonstrukce bytu. Bylo potřeba refinancovat starší spotřebitelský úvěr a sjednat nový hypoteční úvěr. Pan Toman mi vysvětlil všechny nezbytné kroky, vše zařídil a hlavně zajistil úvěr. Konečně jsem měla pocit, ze někdo opravdu dokáže splnit to, co slíbil. Děkuji. P. Adamcová, Liberec
02/10/2020Anonymously
5.00 out of 5
Recommendation
Rád bych poděkoval panu Tomanovi za skvělá doporučení na jednorázovou investici mých peněz z dědictví. Několikrát jsme se sešli a řešili, jak moje peníze ochránit před znehodnocením a s jistotou. Protože jsem konzervativní klient, nějakou dobu mi trvalo si ujasnit kam investovat. Pan Toman mi vycházel vstříc, prošel se mnou různé možnosti a se zvoleným portfoliem jsem nyní spokojen. Těším se na další spolupráci. A za mě mohu jen doporučit. Díky.
02/10/2020Anonymously
4.92 out of 5
Recommendation
Pana Tomana mi doporučili moji známí, kterým pomohl s refinancování hypotéky. Obrátil jsem se na něj a během čtrnácti dni jsme dořešit veškerou dokumentaci. Ale hlavně mě upozornil na možnost růstu úrokové sazby. Zajistil mi u banky sazbu 2.39% a ještě tento pátek večer byl u nás doma, abychom vše stihli. Ušetřil mi dost peněz. Opravdový specialista na hypotéky. Budu ho dál doporučovat.
02/08/2020Anonymously
4.88 out of 5
Recommendation
Potřebovali jsme vyřídit hypotéku na koupi pozemku. Na základě referencí jsme se obrátili přímo na pana Ladislava Tomana. Představil jsem mu náš záměr prodat byt a koupit pozemek přes OK realitni služby, s tím že potřebujeme zajistit financování výstavby našeho domku. Vysvětlil nám postup co bude třeba udělat, jak budeme postupovat při vyřízení hypotéky. Teď nám pomáhá s prodejem bytu. Jsme velmi mile s manželkou překvapeni, že dokáže komplexně řešit prodej naši nemovitosti a zároveň zajistit hypotéku pro výstavbu domku. A to všechno bez stresu a obcházení bank. Mám z naši spolupráce velmi dobrý pocit. Děkujeme.
02/08/2020Anonymously
Recommendation
S panem Tomanem spolupracuji již více než rok a jsem spokojená. Je to člověk, na kterého je spolehnutí a mám v nej důvěru. Vše mi ochotně vysvětli. Konkrétně jsme řešili nastavení mě úrazové a životní pojistky, a také pojisteni auta. Ušetřila jsem více než dva tisíce korun ročně a to mě překvapilo. Za sebe mohu pana Tomana jen doporučit. Ivana Rossová
02/06/2020Anonymously
4.70 out of 5
Recommendation
Velmi korektní přístup, potřeboval jsem doporučení jak zhodnotit jednorázový příjem z prodeje majetku. Pan Toman se mnou na dvou schůzkách prošel investiční dotazník a časový horizont. Nakonec jsem zvolil nemovitostni fond. Spokojenost. Díky.
02/06/2020Anonymously
4.79 out of 5
Recommendation
Rad bych panu Tomanovi poděkoval za trpělivost při sjednání havarijního pojištění mého vozu. Velmi jsem ocenil cenové srovnání nabídek vícero pojišťoven. Ušetřilo mi to hodně času. Palec nahoru.
02/05/2020Anonymously
Submit a review
Get in touch

Your message to Bc. Ladislav Toman

Please complete the field highlighted in red.
Please complete the field highlighted in red.
Invalid email address
* required fields
Invalid characters. Only numbers and space characters are possible.

I accept the privacy policy.

* All reviews and experiences about Bc. Ladislav Toman are the subjective opinions of those who compose and submit them  |  The profile owner is responsible for the contents of this page  |  Only the reviews published by the profile owner in the last 24 hours are displayed  |   Profile active since 02/05/2020  |  Last update: 02/12/2020   |  Report profile

More transparency and security while looking for competent professionals

Authentic customer opinions
Take advantage of other customers' experiences: ProvenExpert's authenticated customer reviews can help you choose the right product or service.
Effective customer feedback
ProvenExpert allows the entire service spectrum of a company (e.g. customer service, consulting) to be reviewed. This way you get a detailed overview of your service quality in all areas.
Independent reviews
ProvenExpert is free, independent, and neutral. Customers make reviews of their own accord — their opinions are not for sale. And the content of reviews cannot be influenced by money or by any other means.

A good reputation is the world's
best form of advertising!

85% of all consumers trust online reviews just as much as they do personal recommendations.

Let ProvenExpert give your business a boost with the best advertising in the world: the opinions of satisfied customers.
Review Guidelines  |  Quality Assurance  |  Privacy Policy  |  Legal Notice  © 2011 - 2024 Expert Systems GmbH