Financial Advisor - Financing Specialist

CUSTOMERS' CHOICE 2023
27 Reviews
Contact information

What's on offer

Construction financing Financial consulting Retirement planning Investment Insurance comparison Personal loan Disability insurance Wealth accumulation Customer evaluation Stock market

Contact information

Customer focus

Efficiency

27 Reviews on ProvenExpert.com

Recommendation
Polecamy Patryka w 100%, dopełnił wszystkich formalności w terminach! Co dla nas bardzo ważne było że służył zawsze pomocą :) Podejście do klienta super i o co nie zapytaliśmy to zawsze wszystko skrupulatnie wyjaśnił. Polecenia poszły już. Dziękujemy serdecznie :)
02/01/2023Wiktor B.
Recommendation
Szczerze polecamy Pana Patricka. Wysoki profesjonalizm, duża wiedza, świetne doradztwo i doskonałe prowadzenie sprawy. Od złożenia dokumentów byliśmy na bieżąco informowani o tym na jakim etapie jest aktualnie wniosek. Czuliśmy, że mamy dobrego opiekuna. Kredyt otrzymaliśmy szybko i bez problemu. Do tego Pan Patrick potrafił nam porównać nasze obecne ubezpieczenia i zmienić na bardziej korzystniejsze. Bardzo Panu dziękujemy!
01/29/2023Aneta P.
Recommendation
Obsługa na najwyższym poziomie! Bardzo polecam Pana Patryka !
Pan Patryk podchodzi do swojej pracy z profesjonalizmem.
Osoba godna zaufania !
01/12/2023Anonymously
Serdecznie polecam pana Patricka
Expresowe doradztwo na najwyzszym poziomie :)
12/24/2022Marcelina P.
Recommendation
Niedawno przeprowadzilismy sie do Niemiec i kompletnie nie wiedzielismy od czego zaczac. Profile Patricka na instagramie spadl mi jak z nieba. Zauwazylam post o kredytach i oszczedzaniu, wzielam udzial w ankiecie i Patrick sam sie do mnie odezwal. Okazalo sie ze moze mi pomoc w wielu kwestiach i tak kontaktujemy sie regularnie. Jest bardzo dostepny, tlumaczy wszystko prosto, jest pomocny i przyjacielski. Moge polecic jego uslugi w 100% bo jeszcze nigdy nie zalatwilam tylu rzeczy tak szybko i nie wychodzac nawet z domu ;)
12/13/2022Natalia M.
Recommendation
Świetny contact. Miałam wrażenie, że rozmawiam z dobrym kolegą. Czuć chęć poznania osoby po 2 stronie i dostosowanie oferty do jej potrzeb.
Patricku keep up the good work and good luck!
12/06/2022J.
Recommendation
Współpraca z Patrickiem to czysta przyjemność, bardzo dobrze i szybko pomógł mi załatwić to czego potrzebowałem. Polecam z czystym sumieniem i z całego serca
12/03/2022Damian S.
Recommendation
Jeżeli chodzi o Patryka to najlepszy doradca w Niemczech! Polecam z całego serca !
Rzetelny, profesjonalnie podchodzi do każdej sprawy, sympatyczny. Można liczyć na Jego pomoc w każdej sprawie!
11/29/2022Karolina M.
Recommendation
Pan Patryk jest bardzo sympatyczną osoba, rzetelnie wszystko wytłumaczył. Pomógł mi szybko rozwiązać mój problem, z którym męczyłam się od miesiąca. Wszystko dokładnie, cierpliwie wytłumaczył i znalazł najlepsze dla mnie rozwiązanie.
Polecam z całego serca
11/29/2022Ania M.
Recommendation
Myślałem z początku że Patryk się zajmuje tylko kredytami ale potrafił mi też ogarnąć moje ubezpieczenia. Byłem pozytywnie zaskoczony że rozmowa była tak na luzie. Dziękuję za pomoc i bardzo polecam Patryka.
11/20/2022Przemek J.
Recommendation
Bardzo profesjonalne podejście do klienta. Po pierwszej rozmowie czuje się wreszcie w dobrych rękach odnośnie moich spraw ubezpieczeniowych. Bardzo polecam Patryka usługi jako doradza. Pomoże gdzie tylko może!
11/11/2022Natalia G.
Recommendation
Patryk ma bardzo szeroka wiedzę na temat ubezpieczeń w Niemczech. Potrafi dobrać bardzo spersonalizowany produkt pod klienta. Nie ma problemu z kontaktem. Szczerze polecam!!!
11/05/2022Michal F.
Recommendation
Polecam z całego serca Patricka i jego usługi. Pełen profesjonalizm, cierpliwość do klienta. Odpowiedział na każde moje pytanie, a było ich dużo. Ogrom wiedzy jaki mi przekazał podczas rozmowy jest godny podziwu. Na pewno będę korzystać z jego usług.
11/04/2022M.
Recommendation
Po pierwszej rozmowie z Patrickiem wiem, że z pewnością nie była to ostatnia konsultacja. Bardzo rzetelna wiedza przekazywana w sposób dostępny i zrozumiały dla każdego. Polecam każdemu, kto ma jakiekolwiek wątpliwości w sprawach finansowych czy ubezpieczeniowych.
11/03/2022A.
Recommendation
Polecam Patricka bo jest bardzo sympatyczną osobą i widać że robi prace z sercem. Nie jestem najłatwiejszą klientką ale wziął sobie czas żeby mi wszystko na spokojnie wytłumaczyć. Jak miałam jeszcze jakieś pytania to szybko oddzwaniał lub napisał wiadomość. Doradca na 100 punktów.
11/03/2022Kasia M.
Recommendation
Witam, znalazłem Patryka na ogłoszeniu Instagrama i się z nim skontaktowałem ze względu na ubezpieczenia. Mieliśmy konsultacje pierwszą telefonicznie i bardzo mnie przekonał swoją wiedzą. Potrafił mi dobrać odpowiednie ubezpieczenia i do tego jeszcze taniej niż jak miałem. Mogę Patryka polecać czystym sumieniem i jeszcze potrafi przetłumaczyć niemieckie dokumenty. Więc jak ktoś szuka w Niemczech polskiego doradcy finansowego to zgłaszajcie się to Pana Patryka!!!! Dzięki.
10/31/2022T.
Recommendation
Bardzo polecam profesjonalne podejście wszystko załatwione bez wychodzenia z domu kompetentny bardzo pomocny pan bardzo ale to bardzo polecam Patricka jest naprawdę świetny
10/05/2022Anonymously
Recommendation
Jestem pozytywnie zaskoczona , mój pierwszy kredyt który był wykonywany bez wychodzenia z domu 🙂 zawsze unikałam spraw przez internet a tym razem poszło o wiele szybciej niż w Banku stacjonarnie ! Polecam
10/02/2022Grażyna K.
Recommendation
Bardzo polecam współpracę z Patrykiem. Patryk nie koloryzuje i przedstawia sytuacje fachowo. Wszystko tłumaczy cierpliwie. Jestem bardzo zadowolony że udało się uzyskać kredyt. Polecam.
09/17/2022Michał P.
Recommendation
Mega super banker. Fantasyczny człowiek, super contact. Nie mówi że się nie da. Próbuje aż osiągnie zamierzony cel. Uczciwość na pierwszym miejscu. To się ceni. Polecam i będę korzystać z usług.
09/10/2022E.
Submit a review
Get in touch

Your message to Patrick Krysciak

Please complete the field highlighted in red.
Please complete the field highlighted in red.
Invalid email address
* required fields
Invalid characters. Only numbers and space characters are possible.

I accept the privacy policy.

All reviews and experiences about Patrick Krysciak are the subjective opinions of those who compose and submit them  |  The profile owner is responsible for the contents of this page  |   Profile active since 08/16/2022  |  Last update: 02/01/2023   |  Report profile

More transparency and security while looking for competent professionals

Authentic customer opinions
Take advantage of other customers' experiences: ProvenExpert's authenticated customer reviews can help you choose the right product or service.
Effective customer feedback
ProvenExpert allows the entire service spectrum of a company (e.g. customer service, consulting) to be reviewed. This way you get a detailed overview of your service quality in all areas.
Independent reviews
ProvenExpert is free, independent, and neutral. Customers make reviews of their own accord — their opinions are not for sale. And the content of reviews cannot be influenced by money or by any other means.

A good reputation is the world's
best form of advertising!

85% of all consumers trust online reviews just as much as they do personal recommendations.

Let ProvenExpert give your business a boost with the best advertising in the world: the opinions of satisfied customers.
Review Guidelines  |  Quality Assurance  |  Privacy Policy  |  Legal Notice  © 2011 - 2023 Expert Systems GmbH