Hair transplant

4.177 Bewertungen
veröffentlicht (99 %)
Kontaktdaten
CLINICANA IS THE BEST HAIR TRANSPLANT CENTER IN ISTANBUL TURKEY
At Clinicana we provide a natural looking and the best FUE hair transplant services to clients who suffer from hair loss using the latest technique Follicular Unit Extraction FUE. As...

Kontaktdaten

4,62 von 5
13 Bewertungen

343 Bewertungen auf ProvenExpert.com

Empfehlung
Esperienza eccellente in tutto e per tutto. Servizio ottimo, tutti molto gentili e cordiali, molto professionali in quello che fanno e organizzazione eccellente.
Per un trapianto di capelli lo consiglio vivamente. Come esperienza personale sono molto soddisfatto dei risultati che vedo dopo quasi due settimane dall'intervento.
23.10.2023Alessandro
Empfehlung
Świetna organizacja , jesteśmy zadowolony polecam każdemu
19.10.2023Karol
Empfehlung
Profesjonalna i mila obsługa na każdym kroku. Nie odczuwa się dyskomfortu z braku informacji. W dniu zabiegu wspierają nas przemiłe Panie konsultantki z Polski.
18.10.2023Anonym
Empfehlung
high quality service, awesome people, professional clinic
18.10.2023Kris
Empfehlung
Bardzo miła obsługa, zabieg wykonany na wysokim poziomie. Doświadczeni lekarze który poświęcili uwagę i odpowiedzieli na każde pytanie. Atmosfera jest taka że nie czułem się jak kolejny pacjen któremu trzeba zrobić zabieg tylko tylko dobrze zaopiekowana. Polecam z całą pewnością.
17.10.2023Łukasz
4,60 von 5
Super obsługa , profesional personel . Polecam
17.10.2023Maciej
Empfehlung
Gorąco polecam. Mega profesjonalna obsługa. Zabieg przebiegł sprawnie i w miłej atmosferze. Tlumacz Pani Dominika bardzo pomocna. Całe zorganizowanie wyjazdu bardzo profesjonalne. Polecam Paweł
17.10.2023Paweł
Empfehlung
had a great experience at the clinic. Everything was well explained, and they were very attentive in providing all the details. Now, I just have to wait for the results. That hopefully will be great.
14.10.2023Lucas Ferreira
Empfehlung
Dzień po zabiegu jestem bardzo zadowolony. Opinie o bólu podczas znieczulenia są bardzo mocno przesadzone. Opieka na najwyższym poziomie, nie trzeba się o nic martwić, zakwaterowanie również super. Bardzo polecam tę klinikę i czekam na efekty.
14.10.2023Anonym
Empfehlung
Bardzo dobra opieka. Profesonalizm.
14.10.2023Radoslaw
Empfehlung
Anksčiau niekada nebūčiau patikėjęs, kad skrisiu i Turkiją plaukų persodinimui. Ko ten taip toli belstis? Gal geriau atlikti tai kažkur Lietuvoje? Užpildžiau anketą, tuomet man parašė Kristina. Uždaviau turbūt šimtą klausimų ir Kristina labai paprastai ir aiškiai viską atsakė. Lietuvoje nei viena įstaiga nepasirodė profesionaliai. Atvykus i Clinicana pamačiau ir įsitikinau kaip čia visi darbuotojai sukasi. Matosi, kad žmonės žino ką daro (viskas super greitai ir uźtikrintai). Kristina lydėjo viso proceso metu, todėl jausmas buvo labai mielas. Pati procedūra nebuvo labai maloni, bet viskas dėl vieno tikslo. Po operacijos jaučiausi gerai, užsisakiau maistą į kambarį, kadangi rekomendacija tą dieną likti viešbutyje. Dabar po 2-iejų nakvynių laukiu skrydžio namo ir lauksiu rezultatų. Didelis ačiū Kristinai, be kurios nebūčiau ryžesis :)
13.10.2023Anonym
Empfehlung
To był mój pierwszy zabieg tego typu. Przeszczepiono mi 3600 graftów. Wszystko było zorganizowane na tip top, ktoś kto nie zna angielskiego nie musi się tym przejmować, bo na miejscu jest się prowadzonym niemal za rękę. Trzeba się przygotować na ból, bo podawanie znieczulenia jest bolesne. Również trzeba się nastawić na długie leżenie w jednej pozycji (można prosić o przerwę), bo mój zabieg trwał około 6 godzin. Po zabiegu nie wygląda się zbyt wyjściowo, trzeba trochę poczekać na efekt finalny. Gorąco polecam Clinicanę, to byłsuper wybór - obsługa profesjonalna, aobsługa bardzo miła.
13.10.2023Piotr
Empfehlung
Polecam w 100%. Warto przyjechać 2 dni wcześniej, zwiedzić Stambuł i następnie na zabieg. Hotel i Klinika bardzo blisko siebie i blisko centrum. Ból do zniesienia, chwilę na początku i po samym zabiegu kilka godzin. Opieka profesjonalna. Pełen efekt zabiegu za rok :) Oby się przyjęło.
13.10.2023Maciej
Empfehlung
To już mój drugi zabieg przeszczepu włosów i jestem bardzo zadowolony z rezultatów po pierwszym zabiegu dlatego nie mogłem nie wybrać sie tutaj po raz kolejny. Wszystko wytłumaczone dokładnie od tego jak będzie wyglądał cały proces przeszczepu włosów aż po higienę pooperacyjna. Polecam serdecznie
13.10.2023Dominik
Empfehlung
W pełni rekomenduje zabieg w Clinicana, bardzo miła i profesjonalna obsługa. Całokształt usług na bardzo wysokim poziomie, na każdym kroku czułem się zaopiekowany. Sam zabieg trwał 6h, czas zleciał bardzo szybko. Po zabiegu odwieziono mnie do hotelu i odpoczywałem. Na następny dzień konsultacje i przekazane dalsze instrukcje.
Osobiscie polecam, 4500 graftow, październik 2023.
13.10.2023Patryk
Empfehlung
Professional staff, good communication and amazing results. I totally recommend it for everybody who wants his hair back! :)
13.10.2023Michał
Empfehlung
I was very impressed with everything Clinicana had to offer
The staff and facilities were first class ,I would highly recommend this clinic for anyone thinking of getting a hair transplant
12.10.2023Anonym
Empfehlung
The experience and the help the whole way through the procedure was amazing, the staff and the team, were extremely helpful would definitely recommended.
12.10.2023Anonym
Empfehlung
Jestem bardzo zadowolony, profesjonalna obsługa, Pani Eliza oraz Ewelina są jak anioł stróż są zawsze służę pomocą. Panowie nie obawiaj cie się wartościowe rzeczy nie przychodzą łatwo.
Świat należy do odważnych a co do kliniki życzę sobie i innym takiej opieki w Polsce.
12.10.2023Krzysztof
Empfehlung
I highly recommend clinicana - great customer service through whole the process from the information, Transportation and guidance through the procedure ♥️
11.10.2023Łukasz Kupiec

4,60 von 5
19 Bewertungen auf Facebook

04.04.2022
4,40 von 5
Gut
78 Bewertungen auf Facebook

Jetzt bewerten
Jetzt kontaktieren

Ihre Nachricht an Clinicana

Bitte füllen Sie das rot markierte Feld aus.
Bitte füllen Sie das rot markierte Feld aus.
Ungültige E-Mail-Adresse
* Erforderliche Angaben
Ungültige Zeichen. Nur Zahlen und Leerzeichen sind möglich.

Ich stimme den Datenschutzbestimmungen zu.

* Alle Bewertungen und Erfahrungen zu Clinicana sind subjektive Meinungen der Verfasser  |  Für den Inhalt der Seite ist der Profilinhaber verantwortlich  |   Profil aktiv seit 27.03.2019  |  Letzte Aktualisierung: 22.04.2024   |  Profil melden

Mehr Transparenz und Sicherheit bei der Expertensuche

Authentische Kundenmeinungen
Profitieren Sie von Erfahrungen anderer Kunden: Die authentifizierten Kundenbewertungen auf ProvenExpert.com helfen Ihnen bei der Wahl eines Dienstleisters oder Unternehmens.
Aussagekräftiges Kundenfeedback
Bei ProvenExpert wird die gesamte Leistung eines Dienstleisters oder Unternehmens (z.B. Kundenservice, Beratung) bewertet. So erhalten Sie einen detaillierten Überblick über die Service- und Dienstleistungsqualität in allen Bereichen.
Unabhängige Bewertungen
ProvenExpert ist grundsätzlich kostenlos, unabhängig und neutral. Bewertungen von Kunden erfolgen freiwillig, können nicht gekauft werden und sind weder finanziell noch anderweitig beeinflussbar.

Ihr guter Ruf:
Die beste Werbung der Welt!

85 Prozent aller Verbraucher vertrauen Online-Bewertungen genauso wie persönlichen Empfehlungen.

Setzen Sie mit ProvenExpert auf die beste Werbung der Welt: Die Stimmen Ihrer zufriedenen Kunden.
Bewertungs­richtlinien  |  Qualitätssicherung  |  Datenschutz  |  Impressum  © 2011 - 2024 Expert Systems GmbH